K´s Kids´i mänguasjad on arendatud just lapse füüsilist, tunnetuslikku ja sotsiaalset arengut silmas pidades. K´s Kids´i õppimise kolmnurk sisaldab just neid kolme kõige olulisemat komponenti ning selline kolmnurk on kõikidel mänguasjadel. Füüsiline areng asub kolmnurga tipus ja selle all on silmas peetud eelkõige lapse peamisi meeli (nägemine, kuulmine, maitsmine, haistmine, kompimine jne), peenmotoorika seab rõhku tegevustele, mida laps teeb pöidla ja sõrmedega või varvastega, et liigutada või tunnetada esemeid. Samuti on oluline üldmotoorika märk, mis tähendab kogu lapse keha kaasamist antud mänguasjaga mängimisel. Sinine värv iseloomustab sotsiaalset arengut, mille alla kuuluvad emotsionaalsus, suhtlemisoskus ja enesehinnang. Tunnetuslik areng, mis on märgistatud rohelisega, viitab loomingulisusele, keelelisele arengule ja loogikale.

Loogika areng soodustab mõtlemise, mälu, tähelepanu ja  kontsentratsiooni arengut. Loogikal on väga otsene mõju lapse edasisel arengul.  Selle treenimine võimaldab beebidel luua seoseid info eri tükikeste vahel. K´s Kids´i mänguasjade puhul leidub lapse loogikat arendavaid mänguasju igale vanusegrupile.

0-6 kuud

lobus-reisikaaslane

K´s Kids Lõbus reisikaaslane.

Lõbus reisikaaslane on värviline last arendav mänguasi, mis stimuleerib meeli ning ergutab lapse liikumist. Pehmet ussikest on mõnus katsuda ja see õpetab lapsele, kus on loomakese jalad, suu, silmad, põsed ja muud kehaosad. Pehme kehaosaga ussikesel on 6 piiksuvat jalakest, 2 närimisrõngast, kõlisevad tundlad ja keha. Tänu ussikese kõhu all olevatele paeltele sobib see suurepäraselt kinnitamiseks nii käru (turvakaare), voodi kui turvahälli külge.

6-9 kuud

Öökulli kell

ookulli-kell

K´s Kids Öökulli kell.

Tõmmates kella kahest käepidemest ühe korra, aktriveerub kella tiksumine, tõmmates teist  korda hakkab mängima muusika. Kokku 3 erinevat meloodiat. Öökulli kellaga saab õpetada lapsele tegu ja tagajärge.  Väiksem laps saab sõrmega liigutada seiereid, tegeleda närimisrõngaga, katsuda öökulli nina ja krõbisevaid tiibu, arendades seeläbi ka peenmotoorika oskusi. Kui öökull ära väsib, sulge öökulli silmad uinakuks.

Pooleaastasel lapsel aitab see mõista, kus on looma silmad ja nina ning tunnetada erinevaid mänguasja tekstuure. Vanemale lapsele saab näidata, kuidas liiguvad kella seierid, millal on öö ja millal päev. Samuti õpetab tundma numbreid ja kellaaega.

Beebi esimene pall

20-C

K´s Kids Beebi esimene pall.

Erksate värvidega pehme palli sees on kõlin. Laps veeretab või viskab palli ning pall kõliseb rõõmsalt. Palliga mängides mõistab sinu laps, et see on ümmargune ja veereb, et värvid on erinevad. Lõbus pall arendab last nii füüsiliselt kui vaimselt. Erksad värvid aitavad kaasa värvide tundmisele ja palli on vahva veeretada või visata, ise sellele järele roomates või joostes.

9-12 kuud

Väänatav kõrin ussike

ussike2

K´s Kids Väänatav kõrin ussike.

Lõbus värviline Ussike on kujumuutev. Väikesed käed saavad ussikese keha krõginal keerata. Kolmest liigendist ja peast koosnevast ussikesest saab teha mitu erineva kujuga vahvat tegelast. Saba otsas on läbipaistev, värviliste pallikestega kõrin, mida on samuti võimalik krõginal keerata. Tore ussike arendab lapse käelist osavust, õpetab värve ja paneb kuulama erinevaid helisid.

Pehmest plastikust ehitusklotsid

Pehmest plastikust ehitusklotsid arendavad lapse silma ja käe koordinatsiooni ning lapse lõputut fantaasiat. Klotsid aitavad tunnetada erinevaid kujundeid ja ühenduslülisid. Neist saab ehitada erinevaid kujundeid ja ehitisi. Laps peab kasutama loogilist mõtlemist, et klotse omavahel ühendada. 16- osaline komplekt sisaldab 5 erineva kujuga klotse ja 2 tegelaskuju.

Mänguasja ühenduslülid sobituvad ka K´s Kids´i mänguasjaga Ussi kett pallidest. Kahte mänguasja kombineerides on värve, erinevaid kujundeid ja tekstuure rohkem. Samuti võimaldab see rohkem ja suuremaid konstruktsioone ehitada. Mänguasja võib kaasa võtta ka vanni.

12-24 kuud

Näljane pelikan

pelikan2

K´s Kids Näljane pelikan.

Piiksuvad põsed, krõbisevad tiivad ergutavad last liigutama ja stimuleerivad lapse meeli. Kaasas olevast 4 väikesest mänguasjast – kõristiga krevett, piiksuva kehaga kaheksajalg, kõrisev krabi ja krõbisev kala – leiab laps mängulusti pikaks ajaks.

See vahva mänguasi on võitnud palju erinevaid auhindu, nende seas Mother & Baby Magazine Silver/Parim mänguasi 0 kuni 1 aastastele ning Parenting Magazine’i Aasta Mänguasja tiitli.

Öökulli klotsitorn

ookulli-torn

K´s Kids Öökulli klotsitorn.

Komplektis on 5 vahvat ladumise kasti koos mitmete erinevate võimalustega. Kõik kastid on erinevat värvi ja iga kasti peal on inimese näopilt (mees, naine, tüdruk või poiss). Kui kastid on üksteise sees, siis moodustuvad öökullile 3D silmad. Kastide külgedel on erinevate kalade kujutised.Värvilisi kaste üksteise peale pannes saab ehitada kõrge torni ja siis 4 erineva kujuga klotsid vastavast august sisse lükata. See mänguasi on ideaalne sinu lapse loogika arendamiseks erinevas vanuseastmes. Aastane laps oskab neid loogiliselt suuruse järgi üksteise otsa asetada ning mõistab, et klotsid on erineva kujuga ja leiab nende jaoks õige augu. Vanem laps oskab suuruse järgi kaste üksteise sisse asetada ning laduda torni alustades väikseimast kastist. Kastide külgedel olevad kalade kujutised tuletavad jällegi lapsele meelde erinevaid looma kehaosi ning erinevate värvidega kastid võimaldavad lihtsasti lapsele värve õpetada.

24-36+ kuud

Lõbus kalapüük

Laps tunnetab erinevaid tekstuure katsudes värvilisi ja pehmeid mereloomi. Mereloomad on erineva suurusega ning neil on numbrid, mis võimaldavad lapsele õpetada püütud kalade loendamist. Nii õpib laps numbreid tundma ja neid loendama. Samuti võimaldab see teha lihtsamaid arvutustehteid.

Suured ehitus- ja õppeklotsid

klotsid2

K´s Kids Suured ehitus- ja õppeklotsid.

Selles vahvas komplektis on mitmesuguseid eri piltidega ja eri kujunditega klotse. Väiksem laps saab klotse üksteise otsa laduda, õppida tundma erinevaid loomi ning neid piltidena ühendada. Vanema lapse puhul saab klotside abil õppida arve. Nimelt on igal klotsil märgitud üks number, klotsi teisel tahul on vastavalt numbrile toodud välja sama arv objekte. Nii on numbrite õppimine huvitav ja mänguline. Lisaks saab klotsidega teha lihtsamaid liitmistehteid.