Britton Kõlisev pall.

Mäng on väikese lapse töö. Paarikuune beebi tunneb esimest korda suuremat huvi värvilistest mänguasjadest. Tema tähelepanu haaravad just sellised mänguasjad, mis tema tegevusele reageerivad ehk tekitavad heli.  Beebil on huvitav mängida asjadega, millest ta saab kinni haarata, neid toksida, et kuulda tema tegevusest põhjustatud helisid. Näiteks on vahva mänguasi Brittoni esimene pall, mille sees on vahva kõlisev pall. Laps veeretab palli ning see kõliseb rõõmsalt.

Britton Kõrisevate pallidega roller.

Teine vahva mänguasi on roller, millel on mõnus ennast rullida. Roller ergutab last roomama. Kõlisevad pallid rolleri sees tõmbavad lapse tähelepanu ning ta soovib sellele järgi roomata.

Britton Karu klotsisorter.

Pooleaastasele beebile pakuvad huvi mänguasjad, mille tekstuur on erisugune ja huvitav. Brittoni uutest mänguasjadest on sobilikud pooleaastasele lapsele just sellised mänguasjad, millega mängimisel areneb tema peenmotoorika ning käe- silma koordinatsioon. Ta mõistab, et värvid ja kujundid on erinevad. Karu klotsisorter julgustab haarama ja proovima arendades koordinatsiooni. Kindlasti jääb igale vanemale meelde rõõmuhelk lapse silmades kui esimene kujund saab õigesti sobitatud. Lõbus tegeluskonn aga pakub huvi beebile erinevate tekstuuride ja tegevuste poolest. Konnast on lihtne haarata, seda saab närida ning raputada. Eredad värvid, erinevad tekstuurid ja tegevused lummavad sinu beebi meeli ning pakuvad tegevusrõõmu tükiks ajaks.

Britton Ladumistopsid.

Kui roller ja kõlisev pall ei ole lapsele enam nii põnevad ja arendavad mängukaaslased, siis tasuks vaadata mänguasju, mida saab laduda ja üksteise otsa asetada ehk mänguasjad, millega mängimisel tuleb kasutada loogikat. Tähtsaks muutuvad erinevad kujundid ja vormid. Ta mõistab, mis on suur ja mis on väike. Erinevate objektidega tegelemine õpetab lapsele kuju, kaalu, suuruse erinevusi.  Brittoni uutest mänguasjadest on vahvad näiteks ladumistopsid. Topside üksteise sisse või peale paigutamine aitab lapsel aru saada asjade suhtelisest suurusest ja kujust. Ladumistorn treenib lapse peenmotoorikat, mis mõjutab tema tähelepanu, mõtlemist,koordinatsiooni, kujutlust, mälu ja kõne. Samuti saab topside abil õpetada lapsele värve.

Britton Ladumistorn 4 erinevat.

Lao ja veereta mänguasjal on  6 erineva suuruse ja tekstuuriga rõngast, mida on lihtne ümara posti peale laduda. Haaramine ja üksteise otsa ladumine arendab beebi peenmotoorika oskusi ning silma-käe koordinatsiooni. Ladumismänguasjadest soovitan veel Ladumistorni ning Pehmeid klotse. Viimased on eriti mõnusad just pehme tekstuuri poolest.  Pehmed, ümarad

Pehmed klotsid.

nurgad ja kerge kaal teevad klotsid turvaliseks ning lõbu pakkuvaks.

Lõbusate pallide kaksiktorn.

10 kuusele lapsele sobib  Pallitorn ja Lõbusate pallide kaksiktorn. Välimuselt kaks sarnast mänguasja erinevad üksteisest suuruse ja pallide arvu poolest. Üks tornidest on lihtsam ja väiksem, teine suurem ja kahe kõliseva palliga, mis mööda renni kiirelt alla veerevad. Palliga mängides mõistab sinu laps, et see on ümmargune ja veereb, et värvid on erinevad. Palli veeratamine ja asetamine torni on huvitav ja hoiab sinu beebi tegevuses.