See sõna on väga sobilik kirjeldamaks Brittoni uut söögitooli. Selle funktsionaalsus ja kena disain tekitab igas vanemas rahulolu. Miks ma nimetasin uut tooli nii uhkelt- lipulaevaks? See pole lihtsalt sõnakõlks, vaid tegemist on tõesti kõige funktsionaalsema tooliga, mis sobib ka kõige nõudlikumale vanemale.

Pehme puuvillane beebisisu teeb istumise eriti mugavaks.

Hygge on skandinaavialikult kena disainiga tool, mille istumisosa kõrgus on muudetav 5 kõrgusele. Nii saab vanem sättida toolile sobiva kõrguse, mis sobiks söögilaua äärde. Samuti on võimalik vabalt valida 3 erineva seljatoe asendi vahel. Kõige madalamas asendis saab toita näiteks neid pisikesi, kes ise iseseisvalt istuda veel ei oska. Kuna kõige pisemate jalad on veel tillukesed, siis on võimalik ka jalatoe kalle asetada maksimaalselt sirgesse asendisse, et lapse jalad ei jääks rippuma. Lapse kasvades on võimalik jalatoe asendit muuta, selleks on toolil 3 erinevat jalatoe kallet. Beebidel teeb toolis istumise eriti mugavaks eemaldatav pehme puuvillane beebisisu. Viimane on mugav lisavõimalus, mida enamikes söögitoolides ei ole.

Söögitooli istmekate on pehmest PU- materjalist, mis on eriti vastupidav. Seda on lihtne eemaldada ning hooldada.

Nagu teistelgi Brittoni toolidel on Hyggel 2 eemaldatavat ja pestavat topsihoidjatega kandikut. Tänu eemaldatavale kandikule on vanemal väga mugav söögilauda pesta. T- bone turvatugi, mis on kinnitatud tool istumisosale, aitab vältida lapse väljalibisemist toolist.

Kokkupanduna seisab tool ise püsti. Tooli esijalgadel on rattad, mistõttu on seda mugav liigutada ilma põrdandaid kriipimata. Tagajalgadel on pidurid. Laps on toolis kindlalt fikseeritud 5- punkti turvarihmadega.