Brittoni esinduskauplustesse ja veebipoodi on jõudnud uus ja põhjamaiselt stiilne söögitool Fika. Kauaoodatud tool on ennast igati õigustanud, see on  väike ja lapsele mugav, täiesti erinev võrreldes Brittoni teiste toolidega.

Fika söögitooli madalaim asend.

Fika on teistest toolidest erinev juba enda minimalistliku ja skandinaavialiku stiili poolest. Toolil on kaunid puidust jalad, mis ei võimalda küll tooli kõrgusi fikseerida nii erinevatele kõrgustele kui näiteks Nord, Hip ja Hip+ söögitoolide puhul. Samas saab ka seda tooli väiksemaks teha. Eemaldades ülemised toolijalad muudad söögitooli lapsele sobivaks tavatooliks. Tavatoolina on kõrgus maast 72 cm, söögitoolina 96 cm.

Toolil on väike valge  kandik, mille kaugust lapsest saab muuta 3 erinevasse asendisse. Pealmine kandik on lihtsamaks puhastamiseks eemaldatav. T-bone ehk nn jalgevaheosa asub kandiku küljes.

Tooli istumisosa on eriti pehme ja mugav, see on kergesti hooldatav niiske lapiga. Kuna antud tooli seljatoe asendit pole võimalik muuta, siis saab seda kasutada laps, kes suudab iseseisvalt istuda (umbes 6-9 elukuud) kuni 36 elukuuni ning kaaluga kuni 17 kg.

Fika väikelapse toolina.

Hiljem saab seda edukalt kasutada täiesti tavalise väikelapse toolina.

Kaalult on tool väga kerge, seda on lihtne ühest kohast teise tõsta.

Uue söögitooli saad mugavalt tellida Brittoni veebipoest: https://pood.britton.ee/toitmine/soogitoolid