Brittoni poodidest leiad kena disaini ja mugavate lisafunktsioonidega lamamistooli enda beebile. Lamamistooli on mugav kasutada, et laps korraks käest panna ja pesta kiirelt nõusid, triikida või muid majapidamistöid teha, pidevalt last silmates. Laps on toolis kindlalt paigal ning tal on seal palju põnevat tegevust.

Järgnevalt tutvustan erinevaid toole ning nende funktsioone:

Rockout2 Baby Rocker 

Rockout2 lamamistool

Rockout2 lamamistool on kaasaegselt tagasihoidlike värvitoonidega tool, millel on 3 reguleeritavat asendit beebi toitmiseks, mängimiseks ja kergesti hoiustamiseks. Tooli seljatugi kiigub sujuvalt, mis mõjub beebile rahustavalt. Kui soovite tooli kindlalt fikseerida beebi toitmiseks, siis selleks on toolil lisajalad raami alumises osas.  Tooli raam on tugev ja stabiilne ning sobib ideaalselt ka lapse toitmiseks. Lisaturvalisust annavad 5- punkti turvarihmad, milles on beebi kindlalt kinni.

Kuna väikese beebiga on plekid kergesti tulema, siis on kate lihtsasti hooldatav, eemaldatav ning masinpestav.

Rockout2 lamamistool

Kokkupanduna väga kompaktne

Mängukaarel lõbustavad beebit pehmed mänguasjad „Pog” ja „Panjo”. Mänguasju on lihtne vahetada, kaare kõrgus on muudetav ning toitmiseks saab kaare vaevata eemaldada.

Lamamistool on väga kerge ning kompaktne. Kui enamus toole pole võimalik kokku panna, siis Rockout2 tooli on mugav peale kasutamist kokku murda ning ära paigutada.

 

LoBo2 

LoBo2 lamamistool

LoBo2 lamamistool on stiilne ja minimalistlik sobides kõikidesse kodudesse. Tooli seljatuge on võimalik reguleerida 2 asendisse- püstiasendis söötmiseks ja mängimiseks või lamamisasendisse rahulikuks kiikumiseks. Ainulaadne lehtvedru disain pakub sinu beebile sujuvat kiikumist ilma mehaniilise lisaabita.

Lisamugavust annab beebipadi. Toolil on 5- punkti turvarihmad, milles on beebi kindlalt kinni. Mängukaarel on kaks eemaldatavat pehmet mänguasja, mida on lihtne vahetada. Mängukaar on vajadusel eemaldatav.

Float 

Float lamamistool

Float lamamistool

Lihtsa disaini ja imekerge kaaluga lamamistooli on mugav transportida. Lõbusad mänguasjad mängukaarel pakuvad beebile palju rõõmu. Võrreldes kahe eelmise tooliga on see olemuselt kõige tavapärasem. Beebi on tooli kinnitatav 3- punkti turvarihmadega ning mängukaarel on kaks eemaldatavat mänguasja. Nagu ka eelmiste toolide puhul, siis ka Float´l on võimalik mängukaart eemaldada. Kangas on samuti masinpestav ning lihtsasti hooldatav.

Lamamistoole saad mugavalt osta ka meie e-poest: https://pood.britton.ee/mang/lamamistoolid