Poodidesse on jõudnud Brittoni värvikirevad uued mängumatid Big Owl ja Elephants. Mängumatid on sobilikud beebile alates sünnist.

Brittoni uued mängumatid on rõõmsates värvitoonides ning virsikupehme tekstiiliga. Nendes on äraütlemata mõnus vaadata värvilisi rippuvaid mänguasju ning hiljem neid käte ja jalgadega toksata.

Mängumatt Britton Elephants.

Mängumatt Elephants on ringikujuline ning kõrgete äärtega matt, milles on beebil mugav lamada ning värvilisi mänguasju silmitseda. Mängukaarel on 5 äravõetavat mänguasja, mis on lihtsasti eemaldatavad ja vahetatavad. Vahvad pildid mängutekil arendavad lapse kujutlusvõimet ning hoiavad ta rõõmsana. Hiljem on võimalik mängukaared eemaldada ning kasutada alustekki pehme mängutekina.  Lisaks on mängumatt pestav ning lihtsasti hoiustatav ja kaasavõetav.

HIND 28.90.- 

Osta kohe meie veebipoest: http://pood.britton.ee/tooted/Manguasjad-2902/Lamamistoolid-2926/mangumattbrittonelephants-27439.html

Mängumatt Britton Big Owl.

Teine, samuti virsikupehme tekstiiliga mängumatt on Big Owl. Sellel matil on 4 äravõetavat mänguasja ning lisapadi beebile rindkere alla asetamiseks. Nii on beebil kõhuli olles mugav käte ja jalgadega siputada ning mänguasju haarata. Ka sellel matil on võimalik mängukaared eemaldada ning hiljem mängutekina kasutada. Samuti on see masinpestav.

HIND 29.90.- 

Osta kohe meie veebipoest: http://pood.britton.ee/tooted/Manguasjad-2902/Lamamistoolid-2926/brittonmangumattbigowl-27440.html