Beebi nahahooldus on enamat kui lihtsalt puhastamine ja kreemi peale kandmine, see hõlmab endas ka armastust täis silitamist, õrna puudutamist ja massaazi. See annab sinu lapsele edasi hellust ja soojust, toetab turvatunnet ja kiindumust.

Juba rohkem kui 50 aastat toodab Bübchen nahahoolitsustooteid, millised sobivad kõige paremini beebi naha iseärasustele. Lisaks tundliku beebinaha õrnale hoolitsemisele ja keskkonnamõjude eest kaitsmisele peab toode olema absoluutselt nahasõbralik. Toodete arendamisel on välja valitud ainult need koostisosad, mis on tuntud nahasõbralikkuse poolest. Näiteks taimsed õlid ja looduslikult aktiivsed komponendid.

Bübchen tooted vannitamiseks ja beebi pepu eriliseks hoolitsuseks.

Bübchen omab üksikasjalikke tootekirjeldusi toorainetele, millest peetakse ka rangelt kinni. Esiteks, tooraine ei tohi sisaldada kahjulikke aineid, seetõttu kasutatakse ainult hästi puhastatud taimeõlisid. Toodete pikaajalise stabiilsuse saavutamiseks kasutatakse looduslikke antioksüdante nagu E-vitamiin, samuti pakendeid, millised ei lase läbi valgust.

Kõik Bübcheni tooted on dermatoloogiliselt testitud ning spetsialistide poolt eriti nahasõbralikeks tunnistatud.

Bübchenil on erinevad tootesarjad näiteks beebi pepu hoolduseks, vannitamiseks, hooldusvahendid kuiva ja tundliku naha jaoks, pesuvahendid lastele ja hooldussari ka emadele.

Millele tuleks tähelepanu pöörata beebi õrna nahka hooldades?

Nahk kaitseb ja reguleerib keha temperatuuri ning hoiab meid kontaktis ümbritseva keskkonnaga. Imiku nahk on viis korda õhem kui täiskasvanutel, seega ka kõigile välismõjudele palju vastuvõtlikum.

Kuni beebi nahale ei ole veel tekkinud stabiilset happelist kaitsekihti, on ta bakteritele, seentele ja põletikele vastuvõtlikum ning loomulik vastupanuvõime infektsioonidele on väiksem. Imikute nahk ei ole veel kuigi elastne. Naha elastsus sõltub sellest, kui palju ta sisaldab vett. Beebi nahk sisaldab suures osas vett ja väiksemas osas  rasva. Seetõttu on vastsündinu nahk kahjulike väliskeskkonna mõjude suhtes palju vastuvõtlikum kui täiskasvanute oma. Selleks, et kujuneks õige kaitsekiht, vajabki ta õiget hooldust.

Need tegurid on olulised teie lapse terve naha arengule:

  • Absoluutne sobivus nahaga
  • Hell puhastus
  • Õrn hooldus
  • Usaldusväärne kaitse
  • Looduslikud aktiivsed koostisosad
  • Puhtad taimsed õlid

 

JUUNIS JA JUULIS ON KÕIK BÜBCHEN TOOTED BRITTONI KAUPLUSTES 20% SOODSAMALT!