K´s Kids´i mänguasjad on arendatud just lapse füüsilist, tunnetuslikku ja sotsiaalset arengut silmas pidades. K´s Kids´i õppimise kolmnurk sisaldab just neid kolme kõige olulisemat komponenti ning selline kolmnurk on kõikidel mänguasjadel. Füüsiline areng asub kolmnurga tipus ja selle all on silmas peetud eelkõige lapse peamisi meeli (nägemine, kuulmine, maitsmine, haistmine, kompimine jne), peenmotoorika seab rõhku tegevustele, mida laps teeb pöidla ja sõrmedega või varvastega, et liigutada või tunnetada esemeid. Samuti on oluline üldmotoorika märk, mis tähendab kogu lapse keha kaasamist antud mänguasjaga mängimisel. Sinine värv iseloomustab sotsiaalset arengut, mille alla kuuluvad emotsionaalsus, suhtlemisoskus ja enesehinnang. Tunnetuslik areng, mis on märgistatud rohelisega, viitab loogikale, loomingulisusele ja keelelisele arengule. Keeleline intelligentsus on võime kasutada heli ja keelt väljendamaks end ja mõistmaks teisi.

0-6 kuud

Lõbus taluõu

lobus-taluou-oige

K´s Kids Lõbus taluõu.

See taluõu on täis rõõmu, kärarikkaid loomi, samas piisavalt väike, et igale poole kaasa võtta. Vajutades looma ninale kuuled vastava looma häält. See õpetab lapsele kuulamise oskust ning arendab tähelepanuvõimet. Lisaks on kuubiku küljes peegel, krõbisevad õielehed ja närimisrõngas. Kuubik on tehtud erinevatest materjalidest. Julgusta last neid katsuma ja tundma erinevaid tekstuure. Närimisrõnga abil saab laps oma sugelevaid igemeid rahustada.

6-9 kuud

Muusikaline kuubik

muusikaline-kuubik1

K´s Kids Muusikaline kuubik.

Erinevate muusikainstrumentide piltidega kuubik aitab lapsel arendada muusikalist tunnetust ja rütmitaju. Kuubikul on 3 reziimi: kuulamine, kaasaplaksutamine ja laul.

Kuulamisreziimil mängib see erinevaid muusikainstrumente, olenevalt sellest, mis instrument jääb näoga üles poole. Plaksutamise reziimil  mängib kuubik 3 erinevat rütmi, mis kutsub kaasa plaksutama. Laulu reziimil mängib 6 naljakat laulu. Kuubikut võib pesta sooja veega, kuid esmalt tuleb  elektrooniline seade välja võtta.

Käru kolmik

karu-kolmik

K´s Kids Käru kolmik.

Käru kolmik sobib ideaalselt nii käru käepideme, turvatooli rihma, voodi või lapse randme külge. Komplektis on värisev ussike, koer Patricku autorool ja karu Bobby telefon. Viimane võimaldab suhelda oma kallitega igal pool ning õppida ütlema enda esimesi korrektseid sõnu. Autorooli keerates kostub krabisev heli ning vajadusel saab lasta ka möödujatele “piip-piip”. Värisev ussike on lõbus kaaslane, kelle keha sirgeks venitades tõmbub see värisedes rõngasse tagasi.

9-12 kuud

Patricku klotsikohver

patricku-klotsikohver1

K´s Kids Patricku klotsikohver.

Patricku klotsikohver sisaldab 9 huvitava tekstuuri ja pilkupüüdvalt erksate värvidega erikujulisi klotse. Kindlasti on see sinu lapse uus lemmik klotsi- lelu. Sorteerimisklotsid aitavad lapsel arendada ruumitunnetust ja peenmotoorikat. Klotsikohver õpetab lapsele korralikust: kõik klotsid tuleb peale mängu lõppu panna kohvrisse tagasi! Kohvri tagaküljel on klapid, millega saab mängida palju otsi-ja-leia ning kujundite äratundmise mänge. Nii saab lõbusalt lapsele õpetada uusi sõnu.  Lisaks on kohvril mõnus sang, millest hoides saab laps oma kohvri igale poole kaasa võtta.

12-24 kuud

Kala Flippo

flippo

K´s Kids Kala Flippo.

Lõbus ja pehme kala Flippo on täis värvilisi riidest soomuseid. Flippo küles on peegel ja närimisrõngas. Kala soomuste vahel on mitmesugused erinevad pildid, mille kaudu õpib laps nimetama erinevaid kalu, värve, kala erinevaid kehaosi.  Kui mängides saabub ootamatult uni, siis võib pea asetada kala peale või ta kaissu võtta.

Julia käekott

julia-kott1

K´s Kids Julia käekott lahtiselt.

Nüüd saad Juliat igale poole kaasa võtta, nii päeval kui öösel. Riieta teda, pane ta voodisse, kanna hoolt Julia kaisukaru eest. Hommikul ärka koos Juliaga, õhtul pane ta oma voodisse magama ja räägi unejuttu. Koos Juliaga on põnev maailma avastada. Täienda koos Juliaga enda sõnavara!

 

24-36+ kuud

Patricku kodu

See mitmedimensiooniline värvikirev raamat koosneb kolmest osast- vannitoast, magamisruumist ja aiast. Raamatuga on kaasas vahva koer Patrick, keda saab vannitada, magama panna või temaga õues mängida. Patrickuga koos on igapäevatoimetused palju lõbusamad! Raamat õpetab lapsele hoolimist ning mõistmist.