K´s Kids´i mänguasjad on arendatud just lapse füüsilist, tunnetuslikku ja sotsiaalset arengut silmas pidades. K´s Kids´i õppimise kolmnurk sisaldab just neid kolme kõige olulisemat komponenti ning selline kolmnurk on kõikidel mänguasjadel. Füüsiline areng asub kolmnurga tipus ja selle all on silmas peetud eelkõige lapse peamisi meeli (nägemine, kuulmine, maitsmine, haistmine, kompimine jne), peenmotoorika seab rõhku tegevustele, mida laps teeb pöidla ja sõrmedega või varvastega, et liigutada või tunnetada esemeid. Samuti on oluline üldmotoorika märk, mis tähendab kogu lapse keha kaasamist antud mänguasjaga mängimisel.  Tunnetuslik areng, mis on märgistatud rohelisega, viitab loogikale, loomingulisusele ja keelelisele arengule. Keeleline intelligentsus on võime kasutada heli ja keelt väljendamaks end ja mõistmaks teisi. Sinine värv iseloomustab sotsiaalset arengut, mille alla kuuluvad suhtlemisoskus, enesehinnang ja emotsionaalsus. Emotsionaalne areng tähendab lapse suutlikkust kontrollida ja väljendada oma tundeid ning suhelda teistega väljendades vastastikust usaldust.  Suhtlemisoskus õpetab lapsele kuidas ühiselt erinevaid ülesandeid täita ja kuidas olla meeskonna liige.

Suhtlemisoskuse arendamisel on väga oluline lapsega tegeleda ja rääkida. Leia aega lapsega mängimiseks, et kommenteerida mängu- mida laps parajasti teeb või vaatab.

Järgnevalt on välja toodud suhtlemisoskust toetavad mänguasjad:

0-6 kuud

Beebi tahavaate peegel

tahavaate-peegel-oige

K´s Kids Beebi tahavaate peegel.

Beebi tahavaate peegel aitab hoida lapsega silmsidet. Samuti on lapsel lõbus reisida vaadates enda peegelpilti või mängides peegli küljes olevate leludega. Värvilise, lõbusa ja pehme peegli küljes ripub 1 kõlisev semu, mida on lihtne eemaldada või vahetada. Peegelpind on valmistatud pehmest, lapsele ohutust materjalist. 2 riputusaasa külge saab juurde lisada lapse lemmiklelusid.

6-9 kuud

Käru kolmik

slide_image-2

K´s Kids Käru kolmik.

Käru kolmik sobib ideaalselt käru käepideme, turvatooli rihma või lapse randme külge. Komplektis on värisev ussike, Patricku autorool ja telefon. Ussikest sabast sirgu tõmmates, tõmbub see värisedes rõngasse tagasi. Autorooliga saab anda rõõmsat “piip-piip” signaali ning telefoniga saab igal ajal enda kallite inimestega suhelda.

9-12 kuud

Karaoke mikrofon

karaoke-mikrofon-lapsega

K´s Kids Karaoke mikrofon.

Pehme karaokemikrofon on lõbus mänguasi sinu lapsele. Sellel on 3 funktsiooni, mis võimaldab kuulata 6 eri laulu, koos muusikaga laulda, salvestada ja enda lauluoskust kuulata. Lase oma pisikesel end tunda tõelise superstaarina! See vahva mänguasi arendab nii üldmotoorikat, eneseväljendusoskust ja enesekindlust- kõike seda, mille arendamine on väga oluline.

12-24 kuud

Lustakad raamatud

lustakad-raamatud-sinine-pakend

K´s Kids Lustakad raamatud.

Kui vaid kõik raamatud oleksid nii huvitavad vaadata ja ka mõnusad närida!

Komplekti kuulub 3 raamatut, millest igaüks õpetab lapsele erinevaid kujundeid: kolmnurk, ring ja ruut. Erksates värvides raamatutest  õpib laps kujundeid ning sellega sarnaseid esemeid.

Lisaks õpetlikule sisule saab raamatut kasutada igemete sügamiseks (selleks on raamatutel kummist nurgad), kõristina ja peeglina.

Kolmnurk-raamatus on pildid koogilõigust, kahest kuusest, pitsalõigust ja mütsist. Raamatu esilehel on läbipaistev kolmnurk, mille sees värvilised pisikesed kolmnurgad, puu ja pitsalõigu lehekülg krabiseb.

Ring-raamatus on pildid apelsinist ja notsupeast, pallist ja päikesest. Raamatu esilehel oleva lapse pea piiksub, notsu ja palli lehekülg krabiseb.

Ruut-raamatus on pildid kingitusest ja aknast, majast ja päikesest. Raamatu esilehel on pehme peegel, akna ja maja lehekülg krabiseb.

Sobib väga hästi kingituseks: raamatud on pakitud käepärasesse ja vastupidavasse lukuga suletavasse kilepakendisse.

Lõbus kalapüük

kalapuuk

K´s Kids Lõbus kalapüük.

Laps tunnetab erinevaid tekstuure katsudes värvilisi ja pehmeid mereloomi. Mereloomad on erineva suurusega ning neil on numbrid, mis võimaldavad lapsele õpetada püütud kalade loendamist. Nii õpib laps numbreid tundma ja neid loendama. Samuti võimaldab see teha lihtsamaid arvutustehteid.

Lähme kalale

See on klassikaline mänguasi silma-käe koostöö õppimiseks ja arendamiseks: lapsel tuleb rõõmsavärvilised kalakesed õnge otsa püüda.

Kalastamine arendab käe-silma koordinatsiooni, põhjust ning tagajärge, loogilist mõtlemist, üld- ning peenmotoorilisi oskusi. Komplektis on 1 õng ja 3 kala.

24-36+ kuud

Telk maja

Telk maja näeb välja nagu tõeline maja ning sellel on mitu erinevat funktsiooni- telk, mängumajake, pood, aukudega pallimängumaja, kus saab punkte koguda.  Laps õpib jagama ja mõistma mängureegleid. See on praktiline ja mitmekülgne mänguasi, mis sobib kasutamiseks nii tubastes kui välistes tingimustes. Seda on vahva maale vanaema juurde kaasa võtta või kasutada oma toas lühikeseks lõunauinakuks. Majal on suur klappribadega uks, 2 küljeakent ja katusel on lahtivõetav valgusluuk. Komplekti kuulub 20 pehmet värvilist palli ja kandekott. Kui telk koti seest välja võtta, siis  kargab see ise lahti.

telk

K´s Kids Telk maja.

Autod ja mängumatt

Ärata mängumatil olev linnapilt ellu 9 toreda autoga. Matil on kujutatud erinevaid asutusi nagu kool, tuletõrjekeskus, haigla jne.  Õpeta lapsele neid asutusi nimetama! Autodel on kujutatud numbreid ja erinevaid ameteid ja teevad piiksuvaid (3 autot), krõbisevaid (3 autot)  ja kõrisevaid (3 autot) helisid. Pärast mängimist  on hea lelud kokku koguda: mati kahes servas on sangad ning külgedel aga krõpsud, mis võimaldavad autod kandekotti kokku koguda.