K´s Kids´i mänguasjad on arendatud just lapse füüsilist, tunnetuslikku ja sotsiaalset arengut silmas pidades. K´s Kids´i õppimise kolmnurk sisaldab just neid kolme kõige olulisemat komponenti ning selline kolmnurk on kõikidel mänguasjadel. Füüsiline areng asub kolmnurga tipus ja selle all on silmas peetud eelkõige lapse peamisi meeli (nägemine, kuulmine, maitsmine, haistmine, kompimine jne), peenmotoorika seab rõhku tegevustele, mida laps teeb pöidla ja sõrmedega või varvastega, et liigutada või tunnetada esemeid. Samuti on oluline üldmotoorika märk, mis tähendab kogu lapse keha kaasamist antud mänguasjaga mängimisel. Sinine värv iseloomustab sotsiaalset arengut, mille alla kuuluvad emotsionaalsus, suhtlemisoskus ja enesehinnang. Tunnetuslik areng, mis on märgistatud rohelisega, viitab keelelisele arengule, loogikale ja loomingulisusele. Loomingulisuse puhul on oluline erinevad värvid ja kujundid, joonistama õppimine. Samuti tutvumine muusikaga ja rütmiga, sest see kõik aitab kaasa lapse loomingulisele arengule.

Lapse loomingulisuse arendamiseks on mitmeid võimalusi. Näiteks maalimine, värvimine, meisterdamine, erinevad rollimängud, raamatute lugemine, erinevate tegelaskujude matkimine.  Seejuures on oluline just koos lapsega tegutseda, teda julgustada. Tegevused peaksid olema huvitavad ja mitmekülgsed arendamaks sinu lapse isikupära. K´s Kids mänguasjade sarjast leidub põnevaid mänguasju sinu lapse loomingulisuse arendamiseks.

0-6 kuud

raamat

K´s Kids Beebi esimene raamat.

Beebi esimene raamat on pehme ja värviline, ideaalne sinu lapse esimeseks mänguasjaks. Raamatus on lõbusad pildid, see piiksub ja krõbiseb, lisaks on peegel ja närimisrõngas.

Play N Rest mänguvaip on mitmekülgne rõõmsavärviline elektrooniline vaip. Selle saab hälliks kokku voltida, kus beebi tunneb end siis eriti turvaliselt ja kindlalt! Vaiba tagumisel küljel on beebi liikumisele aktiveeruv valguse- ja muusikasüsteem, mis stimuleerib lapse meeli. Seda saab kasutada vähemalt 3 erinevas asendis: hälliks volditult, nurkadest kokkuvolditud vaibana ja lameda mänguvaibana. Vaiba põhjal on kaelkirjaku Igor seljas istuvad poiss Wayne ja tüdruk Julia ning taustal lilled ja tähekesed. Lisaboonusena on vaibal kaasas Flexi-Arch mängukaar,kus ripuvad 3 lõbusat tegelast ning mille aasade külge saab lisada veelgi rippuvaid mänguasju.

matt

K´s Kids Play N rest mänguvaip.

Milline rõõm on jalgadega siputada ja kuulda armsat muusikat ning näha värvilisi tulesid vilkumas!

6-9 kuud

Muusikaline kuubik

kuubik1

K´s Kids Muusikaline kuubik.

Erinevate muusikainstrumentide piltidega kuubik aitab lapsel arendada muusikalist tunnetust ja rütmitaju. Kuubikul on 3 reziimi: kuulamine, kaasaplaksutamine ja laul.

kuubik3-tagumine-kulg

K´s Kids mitmekülgne arendav kuubik vanusele 6-36+ elukuud.

Kuulamisreziimil mängib see erinevaid muusikainstrumente, olenevalt sellest, mis instrument jääb näoga üles poole. Plaksutamise reziimil  mängib kuubik 3 erinevat rütmi, mis kutsub kaasa plaksutama. Laulu reziimil mängib 6 naljakat laulu.

Kuubikut võib pesta sooja veega, kuid esmalt tuleb  elektrooniline seade välja võtta.

klotsid

K´s Kids Kop Kop klotsid.

K`s Kids Kop Kop Klotsid – komplekt  koosneb 8 kuubikust ja 8 kolmnurgast. Need pehmest vahtkummist klotsidel on vahvate tegelaste näod, piilumise aknad, valik erinevaid pilte. Klotsid krõbisevad ja kõrisevad, tekitades lapses mänguhuvi. Klotsid arendavad lapse motoorikat- sõrmede kordinatsiooni, loogilist mõtlemist ja tähelepanuvõimet. Samuti on need olulised loomingulisuse arendamisel, kuna neist saab laduda erinevaid ehitisi ja kujundeid. Klotsid on mugavas pakendis, tänu millele on neid mugav külla ja reisile kaasa võtta.

Ussi-kett pallidest

uss2

K´s Kids Ussi-kett pallidest.

16-osaline komplekt sisaldab 15 värvilist kehapalli ja üks lõbus ussi pea. Värvilisi, vastupidavaid ja pehmest plastikust palle on imelihtne kokku panna ja lahti võtta. Lõbusad värvid arendavad last vaimselt ja käeline tegevus füüsiliselt.

9-12 kuud

Popbo™ rongikomplekt sisaldab 10 tk Popbo pehmet klotsi ja 3 Patricku ning tema sõprade kujundit.

rong1

K´s Kids Popbo rongikomplekt.

Laps saab ehitada erineva pikkusega veeremeid, õppida klotse vastavalt värvidele sorteerima, harjutada Popbo klotse ühendades peenmotoorika vilumust. Kõik komplektis olevad klotsid on erineva tekstuuriga, mis võimaldab lapsel tundma õppida erinevaid reljeefe. Samuti saab laps õppida klotse haarama, neid omavahel ühendama ja ükteisest eraldama. Kõik see arendab lapse horisontaalset liikumist.  Suuremale lapsele saab õpetada ka K´s Kidsi tegelaste nimesid ning liikumisvahendite mõisteid. Kasutades Patrickut, saab lapsele õpetada keha ja näo eri osade nimetusi. Lisaks on vahva, et plastklotse saab kaasa võtta ka vanni. Rongikomplekti klotsidest saab ehitada 2 väikest autot, millega üks lahe kodune autoralli maha pidada.  Klotsidel on kaasas ka pildiraamatud, mida saab kasutada näiteks jutuvestmisel taustapiltidena. Samuti muudab see lapsele uute sõnade õpetamise mugavamaks.

12-24 kuud

Karaoke mikrofon

Pehme karaokemikrofon on lõbus mänguasi sinu lapsele. Sellel on 3 funktsiooni, mis võimaldab kuulata 6 eri laulu, koos muusikaga laulda, salvestada ja enda lauluoskust kuulata. Lase oma pisikesel end tunda tõelise superstaarina! See vahva mänguasi arendab nii üldmotoorikat, eneseväljendusoskust ja enesekindlust- kõike seda, mille arendamine on väga oluline.

24-36+ kuud

wayne

Mida täna selga panna- Wayne

julia

Mida täna selga panna- Julia.

Mida täna selga panna- Veepliiatsi maailm on suurepärane mänguasi sinu lapse loomingulisuse, eneseväljendusoskuse, enesekindluse ja loogilise mõtlemise arendamiseks. Väike moedisainer saab nukkude peal katsetada erinevaid stiile. Kraaniveega täidetav pliiats ei tekita värviplekke lapse riietele ega seintele, põrandatele. Nukul olevad riided on näha senikaua kuni joon on märg. Kuivades pilt kaob ja selle asemele saab uue joonistada.

Joonistusstuudio tahvlil on suur ekraan ja terve hulk erinevaid tegevuskaarte. Nii õpib laps erinevaid kujundeid, arvutamist, erinevaid loomi ja esemeid ning ütlema kella-aega. Komplektis olev pliiats on disainitud beebi käe järgi ning seda on eriti lihtne ja mugav käes hoida. Samuti leiad sealt suure ekraaniga magnet-tahvli, 12 kahepoolset õpikaarti, 12 kahepoolset kujundikaarti ning joonistusvihiku. Õpeta oma lapsele šabloonikaarte kasutades põhikujundeid: ring, kolmnurk ja ristkülik. Nimeta kujundeid ja julgusta last leidma sama kujunditega kaarte. Kaartidelt saab laps nimetada erinevaid objekte nagu päike, taim või muna. Seejärel on kaarte kasutades lapsel võimalus kujundid ka tahvlile joonistada. Lase lapse fantaasia lendu! Õpikaartide kaudu õpib laps joonistama kala, krabi, kilpkonna, raketti ning ühendama omavahel näiteks värve ja mustreid, kujundeid, loomi, klotse, vastandeid, numbreid ja esemeid, õiget kellaaega ja kella. Nii treenib laps oma loogilist mõtlemist, samuti silma ja käe koordinatsiooni.

Mimi armastab kalu

mimi

K´s Kids Mimi armastab kalu.

See klassikaline mänguasi arendab lapse silma ja käe koostööd: lapsel tuleb rõõmsavärvilised kalakesed võrku püüda. Kuus õhuga täidetud värvilist kala ujuvad vees ja samuti saab neid kinnitada seinale. Kass Mi Mi seljal oleva iminapaga saab veest kinnipüütud kalakesed panna seinale kinnitades kuivama.