K´s Kids´i mänguasjad on arendatud just lapse füüsilist, tunnetuslikku ja sotsiaalset arengut silmas pidades. K´s Kids´i õppimise kolmnurk sisaldab just neid kolme kõige olulisemat komponenti ning selline kolmnurk on kõikidel mänguasjadel. Füüsiline areng asub kolmnurga tipus ja selle all on silmas peetud eelkõige lapse peamisi meeli (nägemine, kuulmine, maitsmine, haistmine, kompimine jne), peenmotoorika seab rõhku tegevustele, mida laps teeb pöidla ja sõrmedega või varvastega, et liigutada või tunnetada esemeid. Samuti on oluline üldmotoorika märk, mis tähendab kogu lapse keha kaasamist antud mänguasjaga mängimisel.  Tunnetuslik areng, mis on märgistatud rohelisega, viitab loogikale, loomingulisusele ja keelelisele arengule. Keeleline intelligentsus on võime kasutada heli ja keelt väljendamaks end ja mõistmaks teisi. Sinine värv iseloomustab sotsiaalset arengut, mille alla kuuluvad suhtlemisoskus, enesehinnang ja emotsionaalsus. Emotsionaalne areng tähendab lapse suutlikkust kontrollida ja väljendada oma tundeid ning suhelda teistega väljendades vastastikust usaldust.

Lapse emotsionaalsuse teadlik arendamine on väga oluline, see aitab hilisemas eas ennetada näiteks õpi- ja käitumisraskuseid.  Mängimine on väikese lapse töö, mis aitab tal tulla toime erinevate emotsioonidega ja neid reguleerida.

Järgnevalt on toodud välja mänguasjad, mis toetavad sinu lapse emotsionaalset arengut:

0-6 kuud

Patricku öölamp

ka10669_1

K´s Kids Patricku öölamp.

Mahe muusika ja sume valgus  toovad hea une! Lamp mängib  kolme rahustavat meloodiat ning Patricku kõht helendab valgust.

Lamp lülitub sisse ühe puudutusega, aidates lapsel rahuneda ja end turvaliselt tunda kogu öö. Seda on mugav voodi külge riputada ja saab kasutada kõikidel vooditel.

Muusikaline kuu

muusikaline-kuu1

K´s Kids Muusikaline kuu ja tähed.

Kollasel kuul lesib koer Patrick ning naudib mahedat unemuusikat.

Tõmmates käepidet allapoole, kostab rahulik meloodia. Kuul on küljes veel kolm värvlist tähekest. Kuud on lihtne tänu trukkidega ripatsile kinnitada võrevoodi või vankri külge.

Lõbus semu sarja mänuasjad: julia, mesilane ja pelikan.

lobus-semu-mesilane

K´s Kids Lõbus semu- Muhe mesilane.

Need on vahvad värvilised loomakesed, mis pakuvad lapsele mängurõõmu ja neid võib riputada mängukaare, voodiserva või vankri turvakaare külge. Kõristeid saab sikutada alla ning nad tõmbuvad endisesse asendisse tagasi. Laps õpib sellega põhjus-tagajärg seoseid. Julia jalad krabisevad, keha ja krõbiseb ja piiksub. Kõristil on küljes turvalisest pehmest plastist närimisloom, millega on hea hammastest pakitsevaid igemeid sügada.

Kui mesilast sikutada nöörist allapoole saab kuulata, kuidas suur mesilane sumiseb. Sumin paneb narmad tiibadel toredasti liikuma. Pelikani suured tiivad aga krabisevad.

6-9 kuud

Jumbo go go go suur auto

Mahukas auto beebile, kus lõõgastuda, nautida oma piimapudelit ja vaadata telekat. Elektrooniline armatuurlaud pakub tegevust ja rõõmu sõidukogemusest. Võtmega saab autot käivitada ning kaasliiklejaid signaaliga noomida. See on põnev ja rõõmupakkuv mänguasi sinu lapsele.

Voodipehmendus rong

Rõõmsavärviline voodipehmenduse rong  pakub erinevaid tegevusi, et hoida last voodis ja ka rahustavat muusikat, mis aitab neil uinuda.

rong

K´s Kids Voodipehmendus rong.

Veduri juures võivad nad kuulda tsuhh-tsuhh häält, panna Patricku erinevatesse vagunitesse ja mängida peitust Wayne ja Juliaga.  See sisaldab ka lille, mis süttib ja teeb itsitamise häält, peeglit, kõrinat, krõbisevat paberit ja palju muud.

Vajuta ja keeruta- Emma

emma

K´s Kids Vajuta ja keeruta- Emma.

Raputades Emmat kuuled erinevaid helisid. Vaata, kas sul lapse pilk järgib heli suunda.

Emma on tehtud erinevatest põnevatest tekstuuridest ja materjalidest. Seega julgusta last katsuma ning tundma!

Seisa lapse ees ning raputa Emmat, kostuv hääl ergutab last roomama. Julgusta last Emma tiibu vajutama ning neid krõbistama, see treenib lapse peenmotoorikat.

Kinnitades Emma iminapaga söögitooli või käru külge, pakub Emma lapsele mõnusat seltsi.

Las laps paneb Emma kõhu keerlema. Värvilised liikuvad pallikesed Emma kõhus teevad vahvat häält, mis arendab lapse nägemist, kuulmist ja kompimist. Tasasel pinnal saab Emmat toredasti keerata, seejuures teeb mänguasi ka häält. Samuti saab lapsele õpetada näo ning keha erinevaid osi ning neid nimetada, et laps mõistaks, kus on suu, silmad jne.

9-12 kuud

Autod ja mängumatt

mangumatt-o

K´s Kids Autod ja mängumatt.

Ärata mängumatil olev linnapilt ellu 9 toreda autoga. Autodel on kujutatud numbreid ja erinevaid ameteid ja teevad piiksuvaid (3 autot), krõbisevaid (3 autot)  ja kõrisevaid (3 autot) helisid.

Matil on kujutatud erinevaid asutusi nagu kool, tuletõrjekeskus, haigla jne.

Pärast mängimist  on hea lelud kokku koguda: mati kahes servas on sangad ning külgedel aga krõpsud, kokku saab ehitada vahva  kandekoti autode kaasa võtmiseks.

12-24 kuud

Mimi armastab kalu

mimi

K´s Kids Mimi armastab kalu.

See klassikaline mänguasi arendab lapse silma ja käe koostööd: lapsel tuleb rõõmsavärvilised kalakesed võrku püüda. Kuus õhuga täidetud värvilist kala ujuvad vees ja samuti saab neid kinnitada seinale. Kass Mi Mi seljal oleva iminapaga saab veest kinnipüütud kalakesed panna seinale kinnitades kuivama.

Näljane pelikan

pelikan2

K´s Kids Näljane pelikan.

Piiksuvad põsed, krõbisevad tiivad ergutavad last liigutama ja stimuleerivad lapse meeli. Kaasas olevast 4 väikesest mänguasjast – kõristiga krevett, piiksuva kehaga kaheksajalg, kõrisev krabi ja krõbisev kala – leiab laps mängulusti pikaks ajaks.

See vahva mänguasi on võitnud palju erinevaid auhindu, nende seas Mother & Baby Magazine Silver/Parim mänguasi 0 kuni 1 aastastele ning Parenting Magazine’i Aasta Mänguasja tiitli.

24-36+ kuud

Karu riided

Karu on vahva mänguasi, mille abil lapsele riietumist õpetada. Karul on mitmesugused lukud, krõpsud ja nööbid. Pane karu riidesse, jalanõud jalga ning kingapaelad kinni.

Kuus vahvat keeglisõpra

Kuus vahvat keeglisõpra on bowlingu komplekt, mis on valmistatud pehmest plastikust. Komplektis on 6 erinevas värvitoonis armsat looma ja 1 pall. Lapsed saavad nendega mängida nii toas kui aias. Seda mugav võtta kaasa nii suvisele grillipeole kui ka sõbra juurde. Liikumist ja täpsust nõudev mänguasi arendab suurte ja väikeste lihaste tasakaalutunnetust ning sotsiaalseid oskuseid. See on suurepärane mänguasi, mis paneb lapsed liikuma ja omavahel suhtlema.

keeglisobrad

K´s Kids Kuus vahvat keeglisõpra.