K´s Kids´i mänguasjad on arendatud just lapse füüsilist, tunnetuslikku ja sotsiaalset arengut silmas pidades. K´s Kids´i õppimise kolmnurk sisaldab just neid kolme kõige olulisemat komponenti ning selline kolmnurk on kõikidel mänguasjadel. Füüsiline areng asub kolmnurga tipus ja selle all on silmas peetud eelkõige lapse peamisi meeli (nägemine, kuulmine, maitsmine, haistmine, kompimine jne), peenmotoorika seab rõhku tegevustele, mida laps teeb pöidla ja sõrmedega või varvastega, et liigutada või tunnetada esemeid. Samuti on oluline üldmotoorika märk, mis tähendab kogu lapse keha kaasamist antud mänguasjaga mängimisel.  Tunnetuslik areng, mis on märgistatud rohelisega, viitab loogikale, loomingulisusele ja keelelisele arengule. Keeleline intelligentsus on võime kasutada heli ja keelt väljendamaks end ja mõistmaks teisi. Sinine värv iseloomustab sotsiaalset arengut, mille alla kuuluvad suhtlemisoskus, enesehinnang ja emotsionaalsus. Emotsionaalne areng tähendab lapse suutlikkust kontrollida ja väljendada oma tundeid ning suhelda teistega väljendades vastastikust usaldust.  Suhtlemisoskus õpetab lapsele kuidas ühiselt erinevaid ülesandeid täita ja kuidas olla meeskonna liige. Enesehinnang aga on lapsele väga oluline, et saada tagasisidet tema saavutuste kohta. Ülesandepõhine tegevus aitab lapsel tugevdada enesehinnangut ning väärtustada iseennast.

0-6 kuud

Lõbus reisikaaslane

lobus-reisikaaslane

K´s Kids Lõbus reisikaaslane.

Lõbus reisikaaslane on lõbus ja värviline last arendav mänguasi, mis stimuleerib meeli ja ergutab lapse liikumist. Pehme kehaosaga ussikesel on 6 piiksuvat jalakest, 2 närimisrõngast, kõlisevad tundlad ja keha. Tänu ussikese kõhu all olevatele paeltele sobib see suurepäraselt kinnitamiseks nii käru (turvakaare), voodi kui turvahälli külge.

Kolm ühes karu-mänguvaip

K'S-63

K´s Kids Kolm ühes karu-mänguvaip.

Mitmeotstarbeline mängumatt on kasutatav mitte ainult põrandal oleva mängumatina, vaid ka paigaldatav autoistmele ja kärusse. Komplekti kuuluvad karu kujuline mänguvaip, pehmed mängukaared, päikesekujuline krabisevate servadega peegel, armas väike karu ja kõristi. Samuti on mänguvaiba servades erinevad krabisevad ja krõbisevad kujundid. Alumistes servades on suurte nööpidega avatavad-suletavad taskud, kuhu laps saab mugavalt panna oma teised mänguasjad. Vaip on väga pehme ja tehtud eri tekstuuriga materjalidest, et lapsel oleks seal mugav ja huvitav mängida.

6-9 kuud

Öökulli  kell

ookulli-kell

K´s Kids Öökulli kell.

Tõmmates kella kahest käepidemest ühe korra, aktriveerub kella tiksumine, tõmmates teist  korda hakkab mängima muusika. Kokku 3 erinevat meloodiat. Öökulli kellaga saab õpetada lapsele tegu ja tagajärge.  Väiksem laps saab sõrmega liigutada seiereid, tegeleda närimisrõngaga, katsuda öökulli nina ja krõbisevaid tiibu, arendades seeläbi ka peenmotoorika oskusi. Kui öökull ära väsib, sulge öökulli silmad uinakuks.

Pooleaastasel lapsel aitab see mõista, kus on looma silmad ja nina ning tunnetada erinevaid mänguasja tekstuure. Vanemale lapsele saab näidata, kuidas liiguvad kella seierid, millal on öö ja millal päev. Samuti õpetab tundma numbreid ja kellaaega.

Öökulli klotsitorn

ookulli-torn

K´s Kids Öökulli klotsitorn.

Komplektis on 5 vahvat ladumise kasti koos mitmete erinevate võimalustega. Kõik kastid on erinevat värvi ja iga kasti peal on inimese näopilt (mees, naine, tüdruk või poiss). Kui kastid on üksteise sees, siis moodustuvad öökullile 3D silmad. Kastide külgedel on erinevate kalade kujutised.Värvilisi kaste üksteise peale pannes saab ehitada kõrge torni ja siis 4 erineva kujuga klotsid vastavast august sisse lükata. See mänguasi on ideaalne sinu lapse loogika arendamiseks erinevas vanuseastmes. Aastane laps oskab neid loogiliselt suuruse järgi üksteise otsa asetada ning mõistab, et klotsid on erineva kujuga ja leiab nende jaoks õige augu. Vanem laps oskab suuruse järgi kaste üksteise sisse asetada ning laduda torni alustades väikseimast kastist. Kastide külgedel olevad kalade kujutised tuletavad jällegi lapsele meelde erinevaid looma kehaosi ning erinevate värvidega kastid võimaldavad lihtsasti lapsele värve õpetada.

9-12 kuud

Patricku sorteerimismaja

ka10460-product-1

K´s Kids Patricku sorteerimismaja.

Sorteerimismaja on lõbusates värvides ja pehme majake, mida on mugav kaasa võrra. Majake koosneb lausa 10-st erinevast materjalist ja tekstuurist ning erikujulistest kujunditest. Imikutel on varakult võimalik harjutada pehmete kujundite sorteerimist. Majaga on kaasas 4  plastist laepaneeli. Lisaks värvide sobitamisele küljepaneeli värvide järgi, saab laps kombata ja tunda, kuulda helisid ja tajuda tekstuure.

12-24 kuud

Minu esimene raamat

esimene-raamat

K´s Kids Minu esimene raamat.

Minu esimene raamat on pehme ja mõnus mänguasi, mida on huvitav vaadata. Seal on nööbid, likud, pealad ja krõpsud. See raamat on täis aktiivset tegevust. Samuti õpetab raamat numbreid, värve, kujundeid, igapäevaseid esemeid, ilma, aega jpm. Tänu sangadele on lapsel sealt mugav kinni võtta ja kaasa võtta.

Õpetavad kingad

Õpetavad kingad julgustavad last iseseisvalt õppima kingapaelu siduma. Kingadel on paelad, pannal, trukk, krõps, nööp ja lukk. Kingad teeb eriti vahvaks see, et neid saab õppimise ajal ka  jalas hoida ja harjutada paelte sidumist.

 

24-36+ kuud

Karaoke mikrofon

mikrofon

K´s Kids Karaoke mikrofon.

Pehme karaokemikrofon on lõbus mänguasi sinu lapsele. Sellel on 3 funktsiooni, mis võimaldab kuulata 6 eri laulu, koos muusikaga laulda, salvestada ja enda lauluoskust kuulata. Lase oma pisikesel end tunda tõelise superstaarina! See vahva mänguasi arendab nii üldmotoorikat, eneseväljendusoskust ja enesekindlust- kõike seda, mille arendamine on väga oluline.

Autod ja mängumatt

Ärata mängumatil olev linnapilt ellu 9 toreda autoga. Matil on kujutatud erinevaid asutusi nagu kool, tuletõrjekeskus, haigla jne. Autodel on kujutatud numbreid ja erinevaid ameteid ja teevad piiksuvaid (3 autot), krõbisevaid (3 autot)  ja kõrisevaid (3 autot) helisid. Pärast mängimist  on hea lelud kokku koguda: mati kahes servas on sangad ning külgedel aga krõpsud, mis võimaldavad autod kandekotti kokku koguda.

mangumatt-o

K´s Kids Autod ja mängumatt.