MinuSNUFFY on väike pereettevõte, mis tegeleb beebidele ja väikelastele pehme varustuse disainimise ja tootmisega. Seejuures peetakse eriliselt silmas seda, kuidas oleks lastel mõnusam ja pehmem kasvada ning vanematel selle kõige juures natukenegi lihtsam. Pereettevõttes on põimunud kolm põlvkonda. Ettevõtte idee rajajaks ja inspiratsiooniallikaks on pere kaheaastane pisipoeg Karl. Ilma temata ei oleks ka MinuSNUFFY vahvaid tooteid. Tootedisainiga tegeleb särasilmne noor ema ning vanaema kuldsete käte all valmivad imekaunid ja praktilised MinuSNUFFY tooted.

Hetkel on MinuSNUFFY tootevalikus 4 vahvat ja omapärast toodet. Kõige populaarsemaks tooteks on imetamispadi, mis hõlmab endas mitut funktsiooni.  Esiteks saab patja lihtsalt ja mugavalt käele kinnitada ning seda imetamisel kasutada. Teiseks on seda mugav kasutada lapse hoidmisel ja turvahälli kandmisel, et sang kätt ei sooniks. Kolmandaks võib toodet kasutada ka padjana, näiteks pikkade autosõitude puhul muudab pehme padi sõidu palju mugavamaks.

Kaunid mustrid ja lai kasutusvõimalus

imetamisp

SNUFFY imetamispadi.

Lisaks imetamispadjale on väga funktsionaalne ja põnev leiutis imetamise meelespea magnet. See aitab värskel emal meeles pidada, kumba rinda kasutati viimati lapse söötmiseks või millist hakatakse andma. Magnetid on naiselikult lilleliste mustritega, mis sobivad kaunistuseks ka näiteks ema pluusikaelusele, hiljem raamatu järjehoidjaks või juukseklambrite kogujaks.

Kolmandaks tooteks on liblikpadi, millel on samuti SNUFFY´le omaselt mitu funktsiooni. Pehme padi toetab ja fikseerib pea nii turvahällis, turvatoolis, põrandal kui ka mängutoolis. See on toode, mis annab beebile turvatunnet, olles mõnusalt tema peaga kontaktis.

karl-2-sinine-l-pukss_orig

SNUFFY traksid toolile.

Neljandaks tooteks on kaasaskantavad turvatraksid toolile. See toode on asendamatu näiteks toidukohtades, kus puuduvad laste söögitoolid või näiteks külla minnes, samuti on neid hea võtta kaasa maale suvekodusse või vanaema juurde. Traksid on kompaktsed ja mahuvad väikesesse riidejääkidest tehtud kotti. Pere endi vajadusest välja kasvanud toode muudab kindlasti pesamunade söögikorrad tunduvalt mugavamaks, võimaldades suure plastiktooli koju jätta.

Väikese pereettevõtte südameasi on muuta lastevanemate elu võimalikult lihtsaks. Seetõttu leiabki nende tootevalikust sellised tooted, mis on väikesed ja praktilised, millel on mitmeid kasutamisvõimalusi ning neid kõiki on lihtne kaasas kanda. Värske ettevõttena rõõmustavad nad selle üle, et inimesed on neid ruttu omaks võtnud ja tunnevad järjest rohkem huvi nende toodete vastu. Kuna neil on plaanis ka enda toodete sortimenti laiendada, siis tasub nende tegemistel silm peal hoida. Peagi on tulemas midagi väga vahvat beebidele!

Kuna lähenemas on jõulud, siis miks mitte valida värske ema või beebi kingikotti kena lillemustriline imetamis- või liblikpadi, imetamispadi või lihtsasti kaasaskantavad turvatraksid toolile.

MinuSNUFFY toodete inspiratsiooniallikaks oleva väikese Karli ema sõnas, et oma poja kasvatamisel on püüdnud ta alati lähtuda põhitõest, et lasta lapsel kõike ise proovida ja katsetada. Seejuures on oluline olla lapsele alati olemas ja vajadusel abikäsi ulatada. Väikesed lapsed on väga uudishimulikud. “Ma olen tõesti alati püüdnud väljas jalutades igal võimalikul hetkel temaga peatuda, et vaadata sipelgaid, rääkida imelikest ovaalsetest asjadest, millel on mütsid peas ja kannavad nime tammetõru. Me korjame lehti, jälgime mesilasi. Eriti vaimustuses oli laps sellest, kuidas ta nägi suvel rõdul pisikeste tomatite punaseks muutumist,” lisas ta.

MinuSNUFFY tooteid saab osta Brittoni kauplustes Tallinnas ja Tartus.