Makayla Design beebipesad on Brittoni poodides populaarne kaup. Naiseliku stiili ja imepehmete materjalidega beebipesa on ideaalne kingitus katsikuks. Beebipesa tagab beebile turvalise une vanemate vahel magades ning seda on mugav kasutada reisivoodi asemel või voodis, et muuta voodi sisu väiksemaks.

Käsitööna valmivad beebipesad on hakkaja naise Taimi Haava kätetöö. Tema peres kasvavad kolm last. 17 aastane Roland- Remy, 9 aastane Priscilla ja 4 aastane Makayla. Nagu juba ette aimata võib, siis tekkis just pärast Makayla sündi Taimil mõte luua päris enda ettevõte. “Kõik, mis mulle seoses laste teemaga meeldis, pidi välismaalt tellima,” lisas ta.  Toodete disainimisel ja valmistamisel küsib ta alati nõu ka enda lastelt ning üheskoos valitakse välja sobivad värvid. Nende pere laste erilised lemmikud on mitmesugused kaisukad.

sininepesa

Beebipesa Sweetheart Blue.

Praegu võib lisaks armsatele beebipesadele leida nende tootevalikust ka beebitekke, voodipesusid, voodipehmendusi, kaiusukolle, kaisupatju, kunstlilli jpm. Minky pehmed ja luksuslikud beebitekid on samuti hea ja kindel valik beebi kingikotti.  Need on ilusates õrnades toonides ning hingavast materjalist. Lisaboonusena pakub Makayla Design tikkimisteenust, et näiteks beebitekile lisada lapse nimi ja sünnidaatumid.

Materjalid tulevad kõik väljaspoolt Eestit ning on väga kvaliteetsed ja hoolikalt valitud. Tootede disainimisel peetakse silmas lastesõbralikkust ja silmailu. Kuna Taimile meeldib romantiline ning klassikaline stiil sisustuses, siis eelkõige meeldibki talle disainida just selliseid tooteid, mis sobivad sellistesse kodudesse nagu nende perel.

kaisupadjad

Kaisupadi Kuu roosa põsega, Pilv ja Täht.

Ettevõttega majandamine ja laste kasvatamine nõuab väga head ajaplaneerimise oskust. Taimi on loomult inimene, kes ei suuda paigal olla. “Ehk seepärast saabki kõik ilusti tehtud,” lisas ta. Väsimuse vastu aitab reisimine. “Paar korda aastas perega reisimine võimaldab ka lastele rohkem aega pühenduda ja nendega midagi toredat ette võtta. Lapsi tuleb toetada ja juhendada, neile aega leida,“ sõnas kolme lapse ema.