Möödunud nädalavahetusel valmis koostöös Little Dutch Estonia tiimiga Ülemiste Brittonis imearmas laste näidistuba.

Emmede-isside üheks pidevaks projektiks on nende pisikeste tuba. Little Dutch aitab teis peidus oleva sisekujundaja välja tuua ning julgustab katsetama erinevaid lahendusi. Kindlasti piisab teil vaid tulla ja piiluda Ülemiste Brittoni näidistuba, kui mõtted aina aktiivsemalt liikuma hakkavad ja tahaks juba kiirelt tapeedirullidega koju joosta ja käised üles käärida.

Näidistoa eesmärk on näidata erinevaid võimalusi, kuidas omavahel sobitada Little Dutch tooteid, tutvustada uusi tapeete ning laelampe.Väikeste detailide abil saab pidevalt tuba täiustada.

Little Dutch tooted teeb eriliseks just see, et neid saab suurepäraselt omavahel sobitada, olenemata värvitoonist. Näiteks saad panna kõik tooted alates tapeedist kuni närimisleluni omavahel sobituma, kuna nende erinevates kollektsioonides on nii tapeete, laelampe, tekstiili kui ka palju erinevaid mänguasju.

Mänguasjad lastele on nagu uus ehe emmele või auto issile – neid pole kunagi liiga palju. Mänguasjade valik on väga suur, alates pehmetest kaisurättidest ja jänkudest kuni puidust skuutri- ja mänguköögini. Kõik mänguasjad on imearmsates heledates värvitoonides, need on valmistatud naturaalsetest, kvaliteetsetest ja vastupidavatest materjalidest mida on kerge hooldada.

Little Dutch täiendab oma tootevalikut pidevalt, tasub silma peal hoida!

Kõiki näidistoas olevad tooted on müügil ka kaupluses kohapeal.