Ukse taga salaja kuulamine, iga krõpsu pärast üles ehmatamine ja teise tuppa või korrusele kõndimine- need tegevused võib unustada beebimonitori olemasolu korral. Monitor on hea abimees, võimaldades last õue, rõdule või teise tuppa rahulikult magama panna ning enda toimetustega tegeleda.

Monitori valimine võib olla tõeline peavalu. Kas seal on temperatuuriandur, suur on leviala, kas seal on vibratsioon, kaamera jne? Kindlasti tuleks esmalt selgeks teha enda reaalne vajadus teatud funktsioonide järgi. Järgnevalt tutvustan teile Brittoni beebimonitori BC-50, mis on vanemate poolt palju kiidetud ning usaldusväärne abimees lapse une valvamisel.

Brittoni beebimonitori BC-50 puhul jääb esimese asjana silma uudne disain ja väiksus. Kui tavaliselt on monitorid suured kobakad väikese antenniga, mida tuleb vööle kinnitada, kuna taskusse need ei mahu, siis BC-50 puhul on tegu kerge ja väikese monitoriga, mida on mugav kaasas kanda.

Moodsad lisafunktsioonid teevad kasutamise mugavaks

Monitori tegevusraadius vabas õhus on 500m. See toimib hästi ka paksude seinte korral ning ei pea muretsema, et suures kivimajas, kus on paksud seinad, monitori töövõime langeks. Saatjal on olemas temperatuuriandur ja öölamp. Temperatuuriandur toimib ka miinuskraadide korral ning talvel on hea jälgida lapse temperatuuri näiteks vankris magades.  Kuumadel suvepäevadel on samuti see mugav lisavõimalus lapse juures vahetu temperatuuri kontrollimiseks. Öölampi on mugav näiteks reisidel kasutada, siis ei pea öölampi ekstra kaasa võtma.

Vastuvõtjal on vibratsiooni funktsioon, mis aitab näiteks siis, kui tolmuimejaga tööd teed ja heli ei kuule. Kui laps hakkab nutma, siis on “tagasirääkimise” funktsiooni abil võimalik lapsele midagi rahustavat öelda.

Monitor töötab laetavate patareidega ning vastuvõtja annab märku, kui akud hakkavad tühjaks saama. Samuti annab monitor märku sellest kui saatja ja vastuvõtja ei saa omavahel ühendust ehk “levist väljas” häire. Suureks plussiks on monitori puhul kindlasti akude pikk kasutusaeg laadimiskordade vahel ning pikk eluiga! Tänu sellele ei pea poest pidevalt uusi patareisid ostma, mis oleks tülikas ja sellega kaasneks lisakulu.

Vaata ka:

http://www.mallukas.com/2016/07/16/milline-beebimonitor-valida/

http://marimell.eu/shopingupost-nagu-lapsel-veel-vahe-asju-oleks-d/

http://renatesaluste.com/2016/12/pohjalikult-beebimonitoridest-britton-bc-966-vs-bc-50-vs-cobra-mt-975/