Brittoni kauplustest leiad imearmsaid tooteid, mis on ideaalsed kingitused katsikuteks.

  1. Mähkmetort

Mähkmetorti kinkides ei pea sa kunagi muretsema, kas kingitus ka kasutust leiab. Meil on lai valik erineva suuruse ja värviga mähkmetorte. Kõik mähkmetordid on valmistatud Brittoni M- suuruses mähkmetest.

Mähkmetort Talleke, hind 39.90.-

  1. Käe- ja jalajälje valmistamise komplektid

    Baby Art käe- ja jalajälje komplekt Confetti, hind 13.90.-

Käe- ja jalajälje komplektid erinevate raamidega on väga armas kingitus, millest jääb ilus mälestus tervele perele.

  1. Hetk iseendale Fotokaardid

    Hetk Iseendale fotokaardid, hind 14.90.-

Fotokaardid aitavad üles pildistada esimesed erilised hetked. Fotokaardid on mõeldud nii poistele kui ka tüdrukutele. Pakis on 32 erinevat kaarti.

 

 

  1. Beebiraamat

Teily Allase beebiraamat, hind 24,90.-

Iga lapse sünd on ime ning iga beebi arengu nägemine imeline. Jäädvusta need esimesed erilised hetked, mida on hea aastate ja aastakümnete pärast meenutada. Beebiraamatus leiad palju ruumi beebi kasvuaasta sündmuste ülesmärkimiseks.

Brittoni kauplustest leiad Hetk iseendale eesti- ja venekeelsed beebiraamatud nii poistele kui tüdrukutele ning Teily Allase neutraalses toonis beebiraamatu.

  1. Beebimonitor

Britton BC-50 beebimonitor, hind 99.90.-

Üks juhtmevaba beebimonitor on kindlasti suurepärane valik! Monitor on hea abimees, võimaldades last õue, rõdule või teise tuppa rahulikult magama panna ning lapsevanem saab tegeleda muretult näiteks majapidamistöödega.

Britton BC-50 on juhtmevaba beebimonitor, millel on temperatuuriandur, tagasirääkimise funktsioon, tegevusraadius 500m, vibratsiooni funktsioon (kui viibid ise lärmakas keskkonnas, siis vibreerimise kaudu saad aru, et laps nutab) jpm.

 

  1. Mängumatt

Britton mängumatt Big Owl, hind 29.90

7. Armas tekk või kaisurätt

SnuggleBaby tootevalikust leiad armsa disainiga beebitekke- ja kaisurätte.

Beebitekk sinine Karu 75x100cm, hind 12.90.-

8. Esimesed lelud ja kõrinad

Jänku Lote adventure pink, hind 9.90.-

Little Dutch tootevalikust leiad imearmsad tagasihoidliku disainiga pehmeid ja puidust mänguasju, mis on väga armsad beebi esimesteks mänguasjadeks.

 

 

9. Lamamistool

Britton Polar Pear lamamistool on lihtsa konstruktsiooniga ning kerge lamamistool, millel saab seljatuge reguleerida ning millel on rahustav vibratsioon ning erinevad meloodiad.

Britton lamamistool Polar Pear, hind 39.90