Britton on eestimaine lastetarvete kaubamärk, mille algus ulatub juba aastasse 2004, kui tekkis mõtte luua meie oma põhjamaisesse kliimasse ja maitsemeelele sobiv lastetarvete kollektsioon. Nii sündiski Britton, mille tootevalikusse kuulub tänaseks üle 170 erineva toote, alustades mähkmetest ja lõpetades moodsate beebimonitoridega.

Iga uue Brittoni toote loomisel seame esmatingimuseks vastavust karmidele Euroopa turvastandarditele samas unustamata nägusat disaini ja soodsat hinda.

Brittoni tooted valmistatakse partnertehastes kuues erinevas Euroopa ja Aasia riigis. Uue toote turuletoomine on pikk protsess. Alates ideest kuni toote poeletile jõudmiseni võtab see aega vähemalt pool aastat ja sellega on seotud nii meie enda disainer, tootjatehase arendustiimid kui ka tootedisaini konsultandid.

Eriti populaarsed on Brittoni söögitoolid ja beebimonitorid, mis aastate jooksul on muutnud mugavamaks ja turvalisemaks rohkem kui kümne tuhande lapsevanema elu. Rääkimata mitmesajast tuhandest mähkmest, mis soodsa hinna tõttu on aidanud jätta igal aastal perede eelarvesse alles sadu eurosid.

Üle paari tuhande lapse, kellest vanimad hakkavad jõudma juba teismeikka, on alustanud oma maailmaavastust Brittoni Allroad kärus. Allroad on Brittoni esimene lastevanker ja on siiani sortimendis. Toote suure populaarsuse põhjuseks on meie kliimasse ja veidi konarlikele teedele sobivad suured rattad, komplekti kuuluv jalakate koos vihmakilega ning võimalus kasutada koos Britton BabyWay+ turvahälliga. Aastate jooksul on ajakohastunud Allroadi kangad ja värvitoonid, kuid aegajalt näeb tänaval jalutamas käru, mis leidis oma esimese omaniku möödunud kümnendi keskpaigas, kuid on endiselt kasutuses.

Lähtudest soovist pakkuda praegustele ja tulevastele lapsevanematele veelgi suuremat väärtust, otsustasime avada Brittoni esinduspoed, millest esimene asub Tallinnas Ülemiste ja teine Tartus Kvartali kaubanduskeskuses.

Olles ise kaubamärgi omanik ning arendaja saame oma Brittoni poodides pakkuda supersoodsa hinnaga laia valikut hea disainiga kvaliteetseid lastekaupu kuna oleme tarneahelast välja jätnud kõik liigsed „vahekäed“.

Oleme tänulikud Eesti lastele ja lastevanematele, kellega koos Britton kasvab!